Lyžařské zájezdy

Nejzajímavější lyžařské zájezdy - Itálie

Luxusní lyžařská dovolená ve Sporthotelu Obereggen

Luxusní lyžařská dovolená ve Sporthotelu Obereggen

Itálie | Obereggen

středisko: Val di Fiemme

od 875 EUR

na osobu od 23 537 Kč
LUXUSNÍ

pokoje: Aurora Suite, Bio-Suite Romantic, Dvoulůžkový pokoj (sever), Nostalgie Pokoj

stravování: polopenze

počet osob: 2-4

Lyžařské zájezdy

Lyžařská dovolená v Itálii

Chtěli byste si vybrat perfektní lyžařskou dovolenou v Itálii pro sebe, své známé nebo kolegy a nevíte, kde hledat ty nejlepší nabídky a důležité informace? Webové stránky www.zimni-alpy.cz nabízí desítky lyžařských zájezdů všech ubytovacích kategorií v Itálii, které jsou pravidelně aktualizované a nabízí také akční balíčky se skipasy nebo prodloužené pobyty za nejnižší ceny.

Vyhledávání zájezdů

Díky vyhledávači zájezdů můžete lyžařské zájezdy v italských Alpách vybírat podle vašich preferovaných individuálních požadavků (dle ceny, typu ubytování, lyžařského střediska …). Široká nabídka osloví opravdu každého, jak rekreační lyžaře, rodiny s dětmi, tak i profesionální lyžaře, kteří vyhledávají adrenalin.

Lyžařské zájezdy do Itálie

K nejoblíbenějším alpským lyžařským zájezdům do Itálie patří určitě apartmánová residence Casavacanze Sporting v lyžařském středisku Madonna di Campiglio, které se proslavilo četnými světovými poháry. Residence nabízí ve vybraných termínech výhodné balíčky se skipasy.

3* Gaia Residence Hotel v italském lyžařském středisku Val di Sole láká lyžaře perfektní dostupností k lyžařským lanovkám a krásným wellness, kde si po náročném dni na svahu odpočine opravdu každý.

Luxusní 4* Falkensteiner Hotel Meran 2000 patří mezi nejvyhledávanější hotely vhodné pro rodinnou dovolenou s dětmi, nachází se totiž přímo na sjezdovce!

Nabídka dle Vašich představ

Pokud máte k pobytům či vybraným lyžařským zájezdům nějaké speciální požadavky nebo dotazy, zašlete si prosím nabídku na míru.